Všechny kategorie

WhatsApp: 0086-18975837722

Koordinátorka: Ivana Durgarian email: [chráněno e-mailem]

Profil společnosti

Domů> O nás > Profil společnosti

Kdo Jsme
Kdo Jsme

Hunan Mesian Safety Tech Co.Ltd je soukromě vlastněný výrobce ochranných rukavic a vývozce osobních ochranných prostředků již více než 10 let. Jako profesionální výrobce a dodavatel OOP v Číně má naše továrna 5 moderních výrobních linek, 800 pletacích strojů a celkem 200+ zaměstnanců. Výrobní kapacita přesahuje 300,000 9001 desítek měsíčně. Společnost získala certifikaci systému managementu jakosti, např. ISOXNUMX, TUV.

Společnost Mesian Safety se zavázala vyrábět vysoce kvalitní a nákladově efektivní pracovní rukavice, které zahrnují latexové rukavice, nitrilové rukavice, PU antistatické rukavice, PVC rukavice, HPPE rukavice odolné proti proříznutí a TPR rukavice proti nárazu. Výrobky jsou certifikovány CE, ANSI a široce používány v různých oblastech, jako je všeobecná práce, zemědělství, automobilový průmysl, stavebnictví, výroba, ropa a plyn, kovy a ocel atd.

Naše rukavice jsou široce vyváženy do 80+ zemí, jako je Austrálie, Thajsko, Německo, Severní Korea, Rusko. A užijte si vysokou reputaci na světovém trhu.

Zákazníci z celého světa jsou srdečně vítáni, aby nás kontaktovali pro budoucí obchodní vztahy a vzájemný úspěch.

Žhavé kategorie